"Motołaje" zapraszają! - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Świnoujściu

Aktualności

"Motołaje" zapraszają!

Data publikacji 27.11.2017

Policjanci i NSZZ Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, Zrzeszenie „Czarne wdowy”, klub motocyklowy „Motowyspiarze” oraz inni niezrzeszeni motocykliści zapraszają świnoujskie dzieci do wzięcia udziału w ósmej edycji imprezy mikołajkowej pod nazwą "Motołaje", która odbędzie się w najbliższą niedzielę 3 grudnia 2017 r. W imprezie swoje uczestnictwo zapowiedział również Św. Mikołaj.

Policjanci i NSZZ Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, Zrzeszenie „Czarne wdowy”, klub motocyklowy „Motowyspiarzeoraz inni niezrzeszeni motocykliści współorganizują akcję mikołajkową dla dzieci. W najbliższą niedzielę 3 grudnia, już po raz ósmy, do świnoujskich dzieci wraz z ogromnym orszakiem na motocyklach przyjedzie Święty Mikołaj. Konwój radiowozów policyjnych, motocyklistów oraz sań, w których będzie podróżował przyjaciel dzieci, najpierw przyjedzie na Warszów, gdzie odbędzie się spotkanie z najmłodszymi mieszkańcami prawobrzeżnej części miasta. W tym dniu dojdzie także do drugiego spotkania z dziećmi w centrum lewobrzeżnej części miasta.     

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan trasy Motołajów:

- 12.20 - przejazd orszaku promem "Bielik" na prawobrzeże;
- 12.30 - na placu kościelnym przy ulicy Sosowej 5a spotkanie policjantów, motocyklistów oraz św. Mikołaja z najmłodszymi mieszkańcami Warszowa;
- 14.00 - przejazd orszaku promem "Bielik" do centrum miasta;
- 14.15 – odwiedziny chorych dzieci na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Miejskiego w Świnoujściu.

- ok. 14.30 - na Placu Kościelnym spotkanie dzieci ze Św. Mikołajem i pozostałymi uczestnikami orszaku.

Organizatorzy zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe lub rzeczowe akcji, a także zapraszają do udziału w paradzie motocyklowej, koniecznie w stroju Mikołaja. Dzięki Waszej pomocy, zostaną zakupione słodycze i upominki, które będą rozdawane przez Mikołaja najmłodszym mieszkańcom miasta.

Wszelkie wsparcie finansowe można przekazywać na poniższy numer rachunku, koniecznie z dopiskiem „Motołaje 2017” :

Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego

ul. Piotra i Pawła 4/5 70- 521 Szczecin

Bank Credit Agricole o/Szczecin:

70 1940 1076 3008 8139 0000 0000 

 

Motołaje zapraszają!

 

asp. sztab. Beata Olszewska

oficer prasowy KMP w Świnoujściu