Aktualności

Świnoujska Policja potrzebuje policjantów. Możesz zostać jednym z nich!

Niezależnie od tego czy nadal uczęszczasz do szkoły, studiujesz czy masz już jakieś doświadczenie zawodowe, Policja proponuje perspektywę zróżnicowanej pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego. Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w policyjne szeregi odbędzie się w czwartek 23 listopada 2017 roku o godzinie 10.00 w Sali Kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki.

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w szeregi Policji. Aktualnie Komenda Miejska Policji w Świnoujściu ma 14 wakatów. 

Zawód policjanta to wyzwanie. To ciekawa praca umożliwiająca kontakty z innymi ludźmi, praca, w której każdy dzień jest inny. W Polsce jest około 100 tys. funkcjonariuszy. Jeżeli aktualnie rozważasz dołączenie do tej formacji, zastanawiasz się nad rozpoczęciem drogi zawodowej w mundurze, koniecznie przyjdź na spotkanie informacyjne organizowane przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu oraz świnoujski Powiatowy Urząd Pracy, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się o szczegółach postępowania kwalifikacyjnego. Odbędzie się ono w czwartek 23 listopada 2017 roku o godz. 10.00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki (III piętro). Informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji udzielą zaproszeni specjaliści z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.   

Czekamy na Ciebie!

Poniżej linki do filmu:

http://www.swinoujskie.info/2017/11/09/film-swinoujska-policja-potrzebuje-policjantow-mozesz-zostac-jednym-z-nich/

https://www.facebook.com/swinoujskieinfo/videos/vb.410594415740295/1200953766704352/?type=2&theater

asp. sztab. Beata Olszewska

oficer prasowy KMP w Świnoujściu