Aktualności

Czyje to rowery? Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych dwóch jednośladów

Świnoujscy policjanci poszukują właścicieli odzyskanych dwóch rowerów. Osoby, które utraciły minionej nocy bądź wcześniej opisywane jednoślady lub mogą pomóc w ustaleniu ich właścicieli, proszone są o kontakt z miejscową komendą.

Patrolujący minionej nocy ulice miasta stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu  zatrzymali do kontroli jadących rowerami dwóch młodych mężczyzn, którzy w przeszłości mieli na koncie kradzieże mienia. Jeden z mężczyzn posiadał przecięte zapięcie z widocznymi śladami ingerencji narzędzia o ostrych krawędziach.     

Rowery sprawdzone w policyjnych systemach informatycznych nie figurowały jako utracone,  jednak obaj świnoujścianie nie potrafili podać źródła ich pochodzenia. W związku z podejrzeniem kradzieży, policjanci zabezpieczyli oba rowery. Są to:

1. rower męski marki KTM Light Disc koloru białego z sakiewką z narzędziami
2. rower marki KONSUL Aluminium Bike koloru grafitowego. 

Osoby, które utraciły minionej nocy bądź wcześniej opisywane rowery bądź posiadają informacje, co do ich pochodzenia, proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. 91-32-67-554 bądź pod numerem telefonu 997 z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a.

asp. sztab. Beata Olszewska
oficer prasowy KMP w Świnoujściu