Aktualności

Czyje to rowery? Policjanci poszukują właścicieli odzyskanych dwóch jednośladów

Data publikacji 05.09.2017

Świnoujscy policjanci poszukują właścicieli odzyskanych dwóch rowerów. Osoby, które utraciły minionej nocy bądź wcześniej opisywane jednoślady lub mogą pomóc w ustaleniu ich właścicieli, proszone są o kontakt z miejscową komendą.

Patrolujący minionej nocy ulice miasta stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu  zatrzymali do kontroli jadących rowerami dwóch młodych mężczyzn, którzy w przeszłości mieli na koncie kradzieże mienia. Jeden z mężczyzn posiadał przecięte zapięcie z widocznymi śladami ingerencji narzędzia o ostrych krawędziach.     

Rowery sprawdzone w policyjnych systemach informatycznych nie figurowały jako utracone,  jednak obaj świnoujścianie nie potrafili podać źródła ich pochodzenia. W związku z podejrzeniem kradzieży, policjanci zabezpieczyli oba rowery. Są to:

1. rower męski marki KTM Light Disc koloru białego z sakiewką z narzędziami
2. rower marki KONSUL Aluminium Bike koloru grafitowego. 

Osoby, które utraciły minionej nocy bądź wcześniej opisywane rowery bądź posiadają informacje, co do ich pochodzenia, proszone są o kontakt pod numerem telefonu tel. 91-32-67-554 bądź pod numerem telefonu 997 z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu przy ul. Krzywoustego 2a.

asp. sztab. Beata Olszewska
oficer prasowy KMP w Świnoujściu